KSZTAŁTUJ PRZEZNACZENIE NA SWOICH WARUNKACH

Wiem, że masz siłę i moc tworzenia życia jakiego pragniesz, wystarczy tylko uruchomić odwagę i stworzyć Ci bezpieczne warunki do zmian.

Wybierz nad jakim ważnym dla Ciebie celem chciałabyś popracować? Co chcesz osiągnąć? Jaki problem rozwiązać?  Wiem, że chcesz żyć z poczuciem szczęścia, radości, wiary we własne siły. Wiem, że masz siłę i moc tworzenia życia jakiego pragniesz, wystarczy tylko uruchomić odwagę i stworzyć Ci bezpieczne warunki do zmian, co zapewniają  sesje indywidualne na których:

  • Lepiej poznasz, zrozumiesz siebie i swoje motywy działania lub niedziałania,
  • Określisz i zrealizujesz swój cel, jeśli nie chcesz spełniać cudzych oczekiwań,
  • Odkryjesz i zrozumiesz, co jest dla Ciebie ważne, a co najważniejsze w życiu,
  • Odnajdziesz życiową misję i pasję w działaniu,
  • Zwiększysz wiarę w swoje możliwości, wzmocnisz pewność siebie i poczucie własnej wartości,
  •  Przekonania, które Cię ograniczają zastąpisz takimi, które dodają Ci skrzydeł i niosą w kierunku Twojego celu,
  • Poprawisz swoje relacje: partnerskie, rodzinne, zawodowe,
  • Będziesz panował nad swoją reakcją na to, co zsyła CI świat zewnętrzny, ufając sobie, a mniejszy poziom stresu, to lepszy stan zdrowia.

Jeśli w Twoim życiu wszystko układa się tak jak chcesz i radzisz sobie ze wszystkim doskonale – GRATULUJĘ. Jeśli tak nie jest, pomogę Ci uruchomić energię do działania, którą masz w sobie. Zapraszam Cię na spotkanie  – Coaching indywidualny. Możesz skorzystać także z mojej pomocy spotykając się ze mną online przez  Skype. Wybierz najwygodniejszą formę Coachingu: Spotkanie – Skype. Po wybraniu tematu Coachingu i terminu spotkania zaczniemy współpracę. Podczas pierwszego diagnostycznego spotkania odkryjemy Twój cel lub to, co się za nim kryje. Ustalimy problem, czy wyzwanie, które Cię blokuje i rozpoczniemy proces zmian. Ustalimy plan działania. Między sesjami będziesz miał do wykonania ćwiczenia, zadania, co pozwoli Ci szybciej osiągnąć rezultaty jakich pragniesz , w sposób bezpieczny i jak najkrótszą drogą. Otrzymasz wsparcie  w procesie zmiany osobistej, przez cały czas trwania procesu coachingowego. Decyzja należy do Ciebie.

Formularz do zapisu na sesje indywidualną:

 

Twoja inwestycja w rozwój siebie:

Sesja trwa 60 minut, gdzie pracujemy „jeden na jeden” to tylko 150 zł – jeżeli spotkasz się ze mną osobiście w Szczecinie.
Pakiet 5 sesji – 600zł (każda sesja 60 minut).

Przez Skype to tylko 100 zł za spotkanie 60 minut.

Gwarancja satysfakcji – jeśli stwierdzisz, że Coaching nie spełnia Twoich oczekiwań, możesz poprosić o zwrot pieniędzy.

Rachunek bankowy PKO SA:
08 1240 1864 1111 0000 2187 0392
Henryka Głuszak