O MNIE

Henryka Głuszak – coach, trener rozwoju osobistego, psycholog przestrzeni. Pomoże Ci odkryć cel i go osiągnąć, wydobywając siłę, moc, uruchamiając odwagę, którą masz w sobie. To pozwoli Ci stawać się coraz bardziej sobą, spełniać się zawodowo i w życiu osobistym, brać od życia to, co jest dla Ciebie najważniejsze, na co tak naprawdę zasługujesz.

Jest absolwentką Szkoły Coachingu we Wrocławiu, gdzie ukończyła Life Coaching. Prowadzi Coaching indywidualny z obszaru Life Coaching. Jej 30 letnie doświadczenie w pracy z ludźmi (z ciałem i energią) z różnych środowisk i z różnymi problemami, oraz nieustannie kontynuowana edukacja: poszerzanie wiedzy i kompetencji podczas szkoleń, kursów, warsztatów, doskonale wykorzystuje w procesie coachingowym, co pozwala jej skutecznie pomagać ludziom, docierać do przyczyn tego, co wydarza się w ich życiu, manifestuje w otoczeniu i zmieniać to w zgodzie z ich marzeniami, pragnieniami, celami.

Jej pasją jest człowiek, jego otoczenie oraz rozwój osobisty, a misją pomaganie ludziom w realizacji ich potencjału, spełnianiu marzeń, odkrywaniu i osiąganiu ich celów. To dla niej ogromna satysfakcja, kiedy widzi jak ludzie podejmują działania, które wnoszą nową wartość do ich życia, dokonują pozytywnych zmian. Prowadzi ludzi do ich szczęścia poprzez rozwój osobisty,  pomaga im stawać się coraz bardziej sobą oraz tworzyć przyjazne otoczenie i kształtować swoje przeznaczenie – od Ciebie zależy, co zrobisz z tym, co dostałeś od losu.

Niesamowite dla niej jest to, że każdy człowiek jest  inny, każdego co innego motywuje, każdy w co innego wierzy, inaczej myśli, ma inne przekonania, kieruje się innymi wartościami, co sprawia, że inaczej postrzega otaczający go  świat, wymaga też użycia innych narządzi rozwiązujących jego problem. Dlatego w swojej ofercie ma sporo skutecznych narzędzi, które mogą pomóc także Tobie i to ją wyróżnia:

Jako praktyk i członek  Stowarzyszenia Psychologii Przestrzeni we Wrocławiu  – ekspert feng shui Nr licencji 0148/1/2008  pomoże Ci, tak zarządzać energią w przestrzeni życiowej i biznesowej, aby ta przestrzeń pracowała z korzyścią dla Ciebie – jest autorem bloga: Feng Shui & Ty.

Jako Trener Rozwoju Osobistego i Coach:  http://stro.edu.pl/  na indywidualnej sesji, pomoże Ci odkryć Twój cel i osiągnąć go, rozwiązać problem, z którym się zmagasz, usunąć przeszkody na Twojej życiowej drodze, uruchomiając energię do zmian, abyś w sposób bezpieczny i jak najkrótszą drogą mógł przejść z miejsca, gdzie jesteś do miejsca Twoich marzeń.

Kodeks etyczny Coacha, w jej pracy to podstawa. Kieruje się Kodeksem etycznym: http://stro.edu.pl/.

Rozwój i kształtowanie siebie, swojego przeznaczenia, swojego otoczenia w zgodzie z sobą: ze swoimi marzeniami, pragnieniami, celami, na swoich warunkach, to najważniejsze zadanie człowieka, bo kiedy spełniasz się w życiu pełnym pasji, realizując swoją misję, doświadczasz  radości i robisz to, co chcesz, a nie to, do czego  zmuszają Cię warunki zewnętrzne. Wszystko bowiem co nas spotyka zaczyna się w umyśle jako przyczyna, a manifestuje w ciele, w otoczeniu, w życiu jako skutek. Jeśli chcesz rozwiązać problem, z którym się zmagasz, odkryć swój cel, uruchomić swój potencjał i działać, żeby to osiągnąć, będzie dla niej zaszczytem zostać Twoim asystentem, w drodze do Twojego szczęścia.